Zabawy karnawałowe

W karnawale to są bale! Zorganizowaliśmy dotąd setki bali i zabaw karnawałowych dla dzieci z całego Dolnego Śląska.

Każdy bal odbywa się w oparciu o przygotowany wcześniej scenariusz zabawy. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym proponujemy zabawę z większą ilością konkursów i zabaw prowadzonych przez animatora. Starsi bawią się przy największych hitach, co jakiś czas uczestnicząc w ciekawych konkursach z nagrodami oraz karaoke. Zabawy organizujemy w szkołach, przedszkolach, domach kultury, świetlicach wiejskich i w każdym miejscu, w którym zechcecie nas gościć.

 

Ile czasu trwa zabawa?

Zabawa karnawałowa trwa zazwyczaj od jednej do trzech godzin - w zależności od wieku uczestników. W trakcie imprezy proponujemy jedną lub dwie krótkie przerwy na odpoczynek i ochłonięcie po tańcach.

 

Jaki jest program zabawy karnawałowej?

W swoim repertuarze posiadamy kilkadziesiąt zabaw i konkursów przy muzyce, które są dostosowane do wieku i aktywności grupy. Nie pozwalamy dzieciom nudzić się ani na chwilę. Tańczymy i bawimy się do każdej piosenki. W programie jest również wykorzystanie rzutnika multimedialnego, na którym prezentowane są wymyślne układy taneczne i teledyski.

 

Ile dzieci może uczestniczyć zabawie karnawałowej?

Nie ma dla nas znaczenia liczba uczestników. Prowadziliśmy zabawy dla kilkudziesięciu jak również dla kilkuset uczestników jednocześnie.

 

Jakim sprzętem dysponujemy?

Na imprezy posiadamy własny sprzęt nagłaśniający - kolumny i mikrofony bezprzewodowe. Nieodłącznym elementem zabawy są światła dyskotekowe, lasery, słupy świetlne, wytwornica baniek mydlanych.

 

Jaki jest koszt zabawy karnawałowej?

Cena uzależniona jest od czasu trwania, liczby dzieci oraz miejsca, do którego musimy dojechać. Minimalny koszt organizacji zabawy to 800 zł.

Jeśli chcesz otrzymać szczegółowy program i wycenę imprezy, napisz do nas na kontakt@aleheca.com.pl lub zadzwoń: tel. 609 659 627.