Warsztaty animatora zabawy - wiosna 2017

Po ogromnym zainteresowaniu zeszłoroczną edycją warsztatów, ruszamy z kolejnymi zajęciami dla przyszłych animatorów imprez dla dzieci! 

Kogo zapraszamy

W szczególności tych, którzy nie boją się pracy z dziećmi, a najlepiej jeśli mają już doświadczenie w prowadzeniu zajęć w organizacjach pozarządowych. Jeśli jednak nie miałeś możliwości pracy z dziećmi a czujesz, że to może być dla Ciebie - daj znać! Co jeszcze? Ważne żebyś miał skończone 16 i nie więcej jak 22 lat, był pełen pozytywnej energii i chętny do podejmowania nowych wyzwań. Czekamy na osoby z okolic Świdnicy. 

Co zapewniamy 

Przede wszystkim profesjonalne warsztaty z naszymi doświadczonymi animatorami. Będzie dużo sprzętu animacyjnego, materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia warsztatów. Jeśli wyjątkowo zapadniesz nam w pamięć to zaprosimy Cię do pracy przy organizowanych przez nas imprezach dla dzieci.

Termin, miejsce

Warsztaty mają charakter weekendowy. Zajęcia będą odbywały się w weekend 25-26 marca 2017 r. Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony najpóźniej tydzień przed warsztatami.

Spotykamy się w Świdnicy w Centrum Helen Doron, Rynek 25/1.

Zgłoszenia

Zgłoszeń na warsztaty dokonujemy poprzez wypełnienie ankiety (TUTAJ). Ostateczny termin nadsyłania ankiet upływa 17 marca 2017 r. O przyjęciu na warsztaty poinformujemy Was mailowo najpóźniej 18 marca.

W razie pytań prosimy o kontakt Anna Sobczyk – 609-659-627

Cena

Członkowie ZHP Świdnica- 25 zł

Pozostałe osoby - 50 zł

Program

Zapewniamy zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów. W programie m.in.:

  • chusta animacyjna – zabawy znane i nieznane,
  • modelowanie balonów – czyli jak z kolorowej kiszki wyczarować pieska, kotka, kwiatka i wiele innych,
  • malowanie twarzy – podstawowe wzory, którymi oczarujecie dzieci,
  • bańki mydlane – kiedy i jak puszczać? (zajęcia w terenie)
  • ABC animacji urodzinowych – jak krok po kroku przenieść dzieci i rodziców w bajkowy świat.