Śnieżna Kraina - oferta mikołajkowa gotowa!

Dotrały do nas pierwsze w tym roku wieści z Laponii! Szykujemy się do wielkiej przygody w mroźnej krainie. Jeśli chcecie aby uczestniczyły w niej także Wasze dzieci to zapraszamy do zimowego świata Świętego Mikołaja! Terminy rozchodzą się jak ciepłe pierniki! Małe i duże imprezy to specjalność ekipy Świętego Mikołaja. Czekają na Was świąteczne warsztaty, skrzacie zabawy i pomysłowe konkursy. Zadbamy także o dekorację sali, a na specjalne życzenie rozłożymy mobilny Domek Mikołaja.

imprezy mikołajkowe 2014

Oto mała zapowiedź 

W tym roku Laponię nawiedziła bardzo sroga zima. Spadło tyle śniegu, że zasypało cały domek Świętego Mikołaja. Renifery utknęły w zaspach, skrzaty zamiast pakować prezenty dla dzieci kopią śnieżne tunele, nawet Pani Mikołajowa porzuciła pieczenie pysznych pierników. Takiej śnieżycy nie pamiętają nawet najstarsze skrzaty.

To Królowa Śniegu rzuciła na Laponię mroźny czar, który mogą roztopić tylko gorące serca dzieci. Dzięki Waszej pomocy, Mikołaj zdąży rozdać prezenty. Przed nami pokonanie zastępu pingwinów, odszukanie czerwonego nosa Rudolfa, taniec w płatkach śniegu oraz wiele innych mroźnych zadań.