Wakacyjna półkolonia dla dzieci

Połączone siły Ale Heca! Imprezy dla dzieci oraz UNIKIDS Uniwersytet Dziecięcy w Świdnicy zapraszają na letnią półkolonię dla dzieci.

Zapewniamy super animatorów do prowadzenia zajęć i nietypowy sprzęt animacyjny. Nie zabraknie warsztatów z robotyki oraz eksperymentów naukowych.

TERMIN

11-15 lipca;

22- 26 sierpnia.

Jest możliwość zapisania dziecka na dwa podane powyżej turnusy. Tematy poszczególnych zajęć nie powtarzają się w kolejnych tygodniach.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 8.00 do 15.00 jest możliwość przyprowadzenia dziecka o godzinie 7.30.

GRUPY

Nasza oferta wakacyjna przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-13 lat. Każdy z uczestników znajdzie dla siebie coś ciekawego. Zajęcia będą przygotowane przez wykwalifikowana kadrę instruktorską. Minimalna liczba uczestników do otworzenia turnusu to 10 osób. W przypadku nie uzbierania się takiej grupy półkolonia zostanie odwołana,a wpłacona zaliczka zwrócona na konto bankowe.

LOKALIZACJA

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 315, blok B przy ulicy Pionierów 1. Do dyspozycji dzieci będą dwie sale dydaktyczne, w których będą organizowane zajęcia programowe, sala gimnastyczna oraz toaleta.

WYŻYWIENIE

Organizatorzy zapewniają wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego w postaci kateringu. Wszelkie diety należy ustalać indywidualnie z organizatorami.

PROGRAM

W naszej ofercie znajdzie się wiele ciekawych warsztatów (warsztaty z robotyki oraz warsztaty naukowe z takich dziedzin jak przyroda, fizyka, chemia, astronomia, podróże, wynalazki ). Będzie też miejsce na działania artystyczne i manualne oraz zajęcia sportowe, zabawy zespołowe- w sali gimnastycznej lub na świeżym powietrzu.

Motywem przewodnim naszych półkolonii będą zawody, te które każdy zna i te, o których się już nie pamięta. Dowiemy się jak wygląda praca policjanta, przeżyjemy prawdziwy piłkarski trening, czy udamy się w kosmos razem z astronautą.

Dokładna tematyka zajęć i program będzie podany na dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusów .

Podobnie jak nasze zajęcia w ciągu roku, warsztaty będą miały formę interaktywną. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w eksperymentach , doświadczeniach, obserwacjach, wycieczkach pieszych i wyjazdowych

W ramach ceny zostanie zorganizowana wycieczka. Dokładne informacje zostaną podane z programem.

KOSZT

- 450 zł. jeden turnus, 850 dwa turnusy

- dla dzieci z Uniwersytetu Dziecięcego Unikids oraz Szkoły Podstawowej nr 315 – 400zł, 750zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się TUTAJ!

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu informacje z numerem konta do wpłaty zaliczki i inne niezbędne informacje.

KONTAKT

535-002-002