O nas

Co robimy?

W wielkim skrócie – organizujemy imprezy dla dzieci. Zaczynając od małych przyjęć urodzinowych dla kilkorga dzieci po warsztaty edukacyjne, opiekę na weselach, mikołajki, zabawy karnawałowe, imprezy plenerowe dla dziesiątek, setek a nawet tysięcy dzieci.

Wynajmujemy sprzęt animacyjny – mobilne pola do minigolfa, maxi gry planszowe, domek Świętego Mikołaja, akcesoria do pokazów baniek mydlanych i wszelkie atrakcje na imprezy dla dzieci.

Prowadzimy na terenie powiatu świdnickiego Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS. To naukowa zabawa w studiowanie, podczas której dzieci poznają odpowiedzi na niezwykle ważne pytania, takie jak: Skąd u słonia wzięła się trąba? Czy ściany mają uszy? Po co zebra ma paski?

Ciągle szukamy nowych inspiracji do fantastycznych imprez.

Zespół

Szczególną wagę przykładamy do odpowiedniego doboru  animatorów, którzy spędzają czas z dziećmi. Na co dzień współpracujemy z kilkunastoma młodymi, energicznymi osobami, dla których praca z dziećmi i młodzieżą to niemal codzienność. Od zawsze uważamy, że najlepszą „kuźnią kadr” jest harcerstwo i właśnie spośród kadry harcerskiej wyłuskujemy i zapraszamy do współpracy wyróżniające się osoby. Regularnie organizujemy warsztaty animatorów zabawy, podczas których szkolimy młodych adeptów tajemnej sztuki animacji.

Dla kogo pracowaliśmy

Jesteśmy dumni z tego, że Ale Heca! w przeciągu niemal ośmiu lat stała się marką rozpoznawalną wśród osób organizujących różnego rodzaju wydarzenia, a w szczególności te skierowane do najmłodszych.

Wśród naszych klientów są m.in. Kruk, Orange, Netto, Invest Park, Bridgestone, Agata Meble, Ergo Hestia, Cinema 3D, Urząd Miasta Świdnica, Urząd Miasta Krakowa, Urząd Miejski w Świebodzicach. Wiele z naszych zleceń dla dużych firm i instytucji zostało objętych klauzulą ściśle tajne, więc chociaż nie możemy Wam wprost zdradzić dla kogo, to musicie nam uwierzyć, że imprezy były niesamowite.

Co roku gościmy w szkołach i przedszkolach podczas warsztatów edukacyjnych i imprez okolicznościowych.

Współpracujemy z licznymi agencjami eventowymi na terenie całej Polski, tworząc Strefy Zabawy podczas pikników rodzinnych i ważnych wydarzeń w życiu firm.

A prywatnie...

Jeszcze osiem lat temu młode małżeństwo rozpoczynające swoją przygodę z animacją. Dziś rodzice dwójki łobuziaków – Franka i Antka, którzy ciągle napędzają nas do nowych pomysłów.