Gry wielkoformatowe

Gry planszowe w gigantycznych wersjach! Świetna rozrywka dla całych rodzin. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Znane i lubiane gry planszowe w gigantycznych wersjach! Świetna rozrywka dla całych rodzin. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dla maluszków przygotowaliśmy kolorowe fale z rybkami i wędkami do łowienia, tablicę do celowania i memo do ćwiczenia pamięci. Dla trochę starszych grę zgadnij kim jestem, kółko-krzyżyk i tablicę sprawnościową. Wyzwaniem dla młodzieży i dorosłych będzie gigantyczne sudoku, ogromna krzyżówka i drewniana wieża. Nad grą czuwa animator, który tłumaczy zasady i nadzoruje zabawę. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie gry zostały zaprojektowane i wykonane przez nas!

Chcesz wynająć gry wielkoformatowe na swoją imprezę? Napisz do nas - wyślemy ofertę.

Cztery w rzędzie

Gracze wrzucają naprzemienne swoje kolorowe krążki do drewnianej planszy z otworami. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ułoży 4 krążki swojego koloru w linii – poziomej, pionowej lub na skos. Zabawa dla dwóch graczy.   

Gigantyczna krzyżówka

Do dyspozycji graczy jest ogromna plansza wraz z dużymi, drewnianymi plakietkami z literami. W grze mogą uczestniczyć jednocześnie maksymalnie cztery drużyny, których zadaniem jest układanie z wylosowanych liter wyrazów, tak aby uzyskać jak najwięcej punktów.

Tablica celnościowa

Kolorowa, duża, dwustronna tablica z otworami, dzięki której dzieci sprawdzają swoją celność. Z obu stron znajdują się kolorowe motywy. 

Memo

Na specjalnie przygotowanej tablicy – sztaludze dzieci grają w Memo. Sztaluga jest dwustronna, mogą z niej korzystać dwie drużyny jednocześnie. Z każdej strony na drewnianych kołeczkach znajduje się po 30 drewnianych tabliczek z kolorowymi rysunkami. Zadaniem dziecka jest odkrywanie po dwie tabliczki, tak aby odnaleźć pary.

Kółko-krzyżyk

Duża, dwustronna, stojąca tablica z wgłębieniami, która służy do gry w tradycyjne kółko – krzyżyk. Kółka i krzyżyki wykonane są z drewna. Na tablicy mogą grać jednocześnie 4 osoby. 

Gigantyczna wieża

Gigantyczna wersja popularnej gry stolikowej. Należy zbudować wieżę, a następnie każdy gracz po kolei wyciąga po jednym drewnianym klocku i kładzie na szczycie wieży, tak aby jej nie zburzyć. Na starcie wieża ma około metra wysokości, a przy ostrożności i sprycie graczy może osiągnąć nawet dwa metry!  

Sudoku gigant

Popularna łamigłówka, której celem jest wypełnienie planszy 9 x 9, cyframi od 1 do 9, tak aby nie powtarzały się w rzędach ani w kolumnach. Ćwiczy logiczne myślenie i koncentrację uwagi. Do gry dołączone są plansze, na podstawie których gracz układa wyjściowy zestaw cyfr. Bazowe plansze posiadają trzy stopnie trudności. Aby ułatwić grę, plakietki są dwustronne – cyfry są czerwone i czarne. Bazowy diagram układamy z czerwonych cyfr, a uzupełniamy go czarnymi.

Zgadnij kim jestem

Duża drewniana gra, na której z obu stron znajdują się tabliczki z kolorowymi postaciami. W grze biorą udział dwie osoby. Zadaniem graczy jest za pomocą pytań odgadnięcie postaci wybranej przez drugiego partnera.

Tablica sprawnościowa

Zabawa wymagająca zręczności i koncentracji uwagi. Zadaniem dzieci jest przeprowadzić drewniany krążek, tak aby nie wpadł do dziury. W zabawie jednocześnie mogą uczestniczyć trzy osoby. Do dyspozycji są trzy tablice, z trzema różnymi planszami do przejścia.

Bulik

Każdy z graczy posiada pięć krążków, które musi przestrzelić na połowę przeciwnika przy pomocy gumki. Wygrywa gracz, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich krążków. Iście piłkarskie emocje gwarantowane!

 Bilard holenderski

Pstrykaj krążki do bramek, tak aby w każdej znalazła się taka sama ilość. Próbuj do skutku, dasz radę!

Cymbergaj

Znana i lubiana gra kojarząca się z wakacjami! Zadaniem graczy jest trafienie do bramki przeciwnika drewnianym krążkiem. W tym celu mogą używać jedynie drewnianego grzybka. Gra wciąga dużych i małych!

Mini curling

Zadaniem graczy jest wpuszczenie swoich krążków jak najbliżej środka planszy, czyli „domku”. Dozwolone jest wybijanie krążków innych graczy z pola. Każdy okrąg na planszy ma swoją ilość punktów. Wygrywa gracz, który zdobędzie największą ilość punktów.

Aerobilard

Na ułożonej pod kątem planszy znajdują się przegródki. Zadaniem graczy jest trafienie bilą do każdej z nich. 

Mini hokej

Zadaniem graczy jest przebicie krążków przez trzy bramki. Żeby nie było za łatwo, każda kolejna bramka jest węższa!